Doğa Harikası Mekanımızda Eğlenceye Devam...

Arkadaşlarınızla eğlenceli gün geçirirken , yaz günü ortamın hareketini daha da yükseltmek için ünlü DJ’ler sizlere eşlik edecek. Aynı zamanda barmenler eşliğinde buz gibi kokteyller sizlere sunulacak. Her gün sonu muhteşem dans ve manken şovlarıyla Dolphin Beach Partiler unutulmaz olacak.

DOLPHIN BEACH

Dolphin Beach’in içinde bulunan ziyaretçilere özel olarak hizmet veren plajında her an güneç ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

BEACH ETKİNLİKLERİ

Dolphin Beach’in içinde bulunan ziyaretçilere özel olarak hizmet veren plajında her an eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

BEACH CAFE

Dolphin Beach’in içinde bulunan ziyaretçilere özel olarak hizmet veren cafemiz her an sıcak içecek ihtiyacınızı gidermek için bulunmaktadır.

BEACH RESTAURANT

Dolphin Beach’in içinde bulunan ziyaretçilere özel olarak hizmet veren restaurantımızda her an lezzetli harika yemekler bulabilirsiniz.

BISTRO & BAR

Dolphin Beach’in içinde bulunan ziyaretçilere özel olarak hizmet veren barımızda her an zengin içecek çeşidine ulaşabilirsiniz.

KONAKLAMA

Dolphin Beach’in içinde bulunan ziyaretçilere özel olarak hizmet veren odalarımız her an huzurlu dinlenmeleriniz için hazır bulunmaktadır.

2005 yılından beri büyük bir dostluk ve sevgiyle devam ediyoruz...